Дата: 27.11.2023 08:22

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Цьогоріч Україна вдруге вшановує пам’ять жертв Голодомору та сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, що супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини росіян демонструють, що жива пам’ять надзвичайно важлива. Згадати безневинних українців, замордованих страшним голодом, жертв кремлівського терору зібралися сьогодні у с.Сміле та с.Хмелів біля пам’ятних знаків громадськість, представники органів місцевого самоврядування, установ та організацій Хмелівської громади.

Сільський голова Петро Панченко звернувся до присутніх із засторогою завжди пам’ятати, якою ціною українці виборювали й виборюють волю і незалежність. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять усіх, кого торкнувся чорним крилом голод, штучно створений, щоб приборкати горду нескорену націю. Захід завершився молебнем за світлі душі померлих та вогниками свічі пам’яті у вікнах осель.