24 листопада на базі Гаївського сільського клубу відбувся семінар-нарада працівників закладів культури Хмелівської сільської ради.

Дата: 24.11.2023 16:28

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

24 листопада на базі Гаївського сільського клубу відбувся семінар-нарада працівників закладів культури Хмелівської сільської ради, під час якої було підбито підсумки роботи у 2023 році, обговорено ряд питань щодо підготовки річної звітності, організації та проведення різдвяних свят в клубних та бібліотечних закладах громади.

Учасники заходу отримали цінні поради та лайфхаки від завідувача Сулимівського клубу Наталії Мурки, яка презентувала «Ігровий кейс клубного працівника», взяли участь у майстерці «Майстерня Святого Миколая» від начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ірини Головач та виготовили ексклюзивні новорічні композиції.

За результатами наради прийнято ряд конструктивних рішень. Отримані на семінарі знання та навички працівники закладів культури застосують при підготовці та проведенні новорічно-різдвяних заходів.