Дата: 04.12.2023 07:20

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю або ж з обмеженими фізичними можливостями, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. До КЗ « Хмелівська публічна бібліотека» завітали підопічні КУСОР Хмелівський психоневрологічний інтернат з організатором культурно-дозвілєвої діяльності Тетяною Бабенко. Захід розпочався зі знайомства. Саме за допомогою м’яча, який мандрував із рук в руки відбулося знайомство. Цікаві загадки відгадувалися із захопленням, а весела руханка підняла всім настрій. Підопічна Надія розповіла колядку, яку підготувала до Різдва. Присутні розповіли за що люблять зиму і яка у нас мальовнича Україна. Їхній увазі були надані корисні поради щодо тривоги. На закінчення заходу затанцювали танець дружби, обмінялися побажаннями. Та сюрприз очікував на завершення – це подарунок бібліотеці від підопічних Психоневрологічного інтернату, власноруч створена картина (алмазна вишивка). В свою ж чергу гості отримали подарунки на згадку та невеличкий святковий стіл. Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.