ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ "ПРОсертифікацію З ПЕРШИХ УСТ" ПРЕДСТАВЛЯЄ УЧАСНИКІВ СЕРТИФІКАЦІЇ 2023
ЗАГАЙКО ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА, вчитель математики Хмелівського ліцею – закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області.
" Сертифікація для мене – це, по-перше, випробування своїх можливостей. По-друге, я хотіла показати, що і в сільських школах працюють талановиті вчителі. Фінансових інтересів у мене не було, адже викладаю математику лише в одному (шостому) класі. Також сертифікація – це чергова сходинка у моєму професійному самовдосконаленні. Готувалась до неї відповідально. Боялась, що не встигну зареєструватись, тому чекала початку нової доби першого дня реєстрації. В 0.03 години вже заповнила анкету. Одночасно встигла підготуватись до конкурсу «Учитель року – 2024» (номінація фізика) і в першому, відбірковому, етапі посіла перше місце. Тому впевнено можу сказати, що для досягнення цілей потрібно працювати. Успіх приходить до тих, хто до нього прагне." (Ольга ЗАГАЙКО).
Працюємо на майбутнє! Віримо у ПЕРЕМОГУ!