СТАН ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТІВ ОБГОВОРИЛИ РОБОЧОЮ ГРУПОЮ «ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ»

Дата: 21.12.2023 16:55

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

В приміщенні Роменської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Валентини НАЗАРЕНКО проведено засідання робочої групи «Прозорість та Підзвітність» в якому взяли участь начальник відділу освіти Роменської міської ради Ірина ІВНИЦЬКА, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Маргарита ГУЛЯХ, голова Хмелівської ОТГ Петро ПАНЧЕНКО та секретар селищної ради Липоводолинської ОТГ Ростислав САВЧЕНКО

Про стан використання коштів державної субвенції на реалізацію проєктів відновлення громадами Роменського району доповіла начальник відділу фінансів, економічного та агропромислового розвитку Роменської районної державної адміністрації Тамара СЄРІКОВА. За напрямком «Субвенція на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення»:

- Липоводолинською громадою здійснюється капітальний ремонт будівлі Липоводолинської спеціалізованої школи, стан виконання робіт 30%, профінансовано за рахунок державного бюджету 9 736,583 тис. гривень (28,9%) та з місцевого бюджету - 2 155,550 тис. гривень;

- Хмелівською громадою проводиться будівництво водопровідних мереж в с. Хустянка, роботи на завершальній стадії, профінансовано за рахунок державного бюджету - 2 383,886 тис. гривень (72,8%) та з місцевого бюджету 578,306 тис. гривень;

-  Роменська громада ще не розпочала будівництво споруди бомбосховища на території Роменської ЗОШ І-ІІ ступенів № 6, але підрядною організацією вже виконано підготовчі роботи на суму 1 503 082, 07 гривень.

Начальник відділу з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та комунікацій з громадськістю Роменської районної державної адміністрації Раїса ФЕДЬКО проінформувала, що за напрямком облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти реалізовується два проекти – протирадіаційне укриття в Липоводолинській школі та Тернівському ліцею.

Реконструкція протирадіаційного укриття (ПРУ) по вул.Короленка, 1 смт Липова Долина Роменського району Сумської області виконано на 82%, та профінансовано за рахунок державного бюджету 2724,880 тис. гривень (43,9%). Завершення робіт очікується до кінця року.

По капітальному ремонту захисної споруди Тернівського ліцею Недригайлівської селищної ради розпорядником коштів було здійснено аванс підрядній організації за рахунок коштів державного бюджету в сумі 1899,870 тис. гривень (35,2%). Проте фактичне виконання будівельних робіт здійснюється з суттєвою затримкою встановлених строків.

«За рахунок коштів державної субвенції комунальним підприємством «Недригайлівводосервіс» Недригайлівської селищної ради вже придбано спеціальний транспорт:

-     телескопічний автопідйомник 4110,0 тис. грн,;

-     міні-навантажувач 2098,4 тис. грн,;

-     екскаватор-навантажувач 2732,4 тис. грн,;

-     сміттєвоз 3200,0 тис. грн.

Профінансовано за рахунок державного бюджету 12096,0 тис гривень (99,6%). Залишок 44,8 тис гривень буде повернуто до держбюджету», – повідомила начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, екології та житлово-комунального господарства Роменської районної державної адміністрації Людмила ФЕДЬКО.

Підводячи підсумки Валентина НАЗАРЕНКО наголосила керівникам правоохоронних органів на необхідності вжиття відповідних заходів реагування щодо невиконання підрядчиком ТОВ "Будівельна компанія "Євробудторг" взятих на себе зобов’язань по Капітальному ремонту споруди цивільного захисту (ПРУ) Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради.