ВЕТЕРАНІВ ТА ЇХНІ СІМ’Ї ЗАБЕЗПЕЧАТЬ БЕЗКОШТОВНОЮ ПСИХОЛОГІЧНОЮ ДОПОМОГОЮ

Дата: 21.12.2023 13:25

У 2024 році держава забезпечить ветеранів та їхні сім’ї безкоштовною психологічною допомогою

Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія ЛАПУТІНА на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Чиновниця наголосила, що забезпечення сучасною психологічною допомогою ветеранів та українських захисників і захисниць, які повертаються з війни, є пріоритетом державної ветеранської політики.

«За ініціативи Мінветеранів Уряд прийняв постанову № 1270, яка надає можливість здійснювати відшкодування вартості наданих послуг із психологічної допомоги для ветеранів та членів їхніх сімей. У нас вже працює Реєстр постачальників послуг з психологічної реабілітації. До нього можуть бути включені спеціалізовані заклади будь-якої форми власності, в тому числі й фізичні особи-підприємці, які надають такі послуги. Це означає, що наступного року держава буде сплачувати за надання психологічної допомоги ветеранам та їхнім рідним, тобто — безкоштовно для них», — поінформувала Юлія ЛАПУТІНА.

Також Мінветеранів разом із Міністерством освіти і науки України наразі працюють над розробкою відповідних програм підвищення кваліфікації українських психологів.

За матеріалами: http://surl.li/olqoz