Звіт депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» у Хмелівській сільській раді за 2023 рік

Дата: 26.12.2023 15:03

До складу фракції входить 7 депутатів – Віталій Володимирович Міськов (голова фракції), Марина Сергіївна Харченко, Ігор Миколайович Любивий, Галина Михайлівна Могила, Петро Петрович Чорненко, Сергій Олексійович Бовтута, Світлана Миколаївна Ігнатенко.

Протягом поточного року депутати фракції взяли участь у роботі 14 сесій та в переважній більшості засідань постійних комісій, депутатських зібрань, періодично проводили зустрічі з виборцями.

Депутати фракції працювали в складі постійних комісій:

комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та законності;

постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку;

комісії з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, благоустрою та екології;

постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту.

Всі депутати фракції вносили ряд пропозицій до різних проєктів рішень ради. А також щодо внесення змін до програм сільської ради.

Депутати фракції постійно підтримують контакти з жителями громади, спілкуються з ними як індивідуально, так і колективно.

У цьому році до депутатів фракції надійшло звернення від 21 жителя Хмелівської громади. Зокрема, щодо розчищення від снігу віддалених вулиць та сіл громади.

Депутати фракції брали участь у благодійних заходах щодо допомоги на ЗСУ.

Депутати Віталій Володимирович Міськов (голова фракції), Марина Сергіївна Харченко, Ігор Миколайович Любивий, Галина Михайлівна Могила, Петро Петрович Чорненко, Сергій Олексійович Бовтута, Світлана Миколаївна Ігнатенко регулярно проводять прийоми громадян з різних питань за місцем проживання та роботи.