Ювенальна поліція нагадує прості правила безпечних зимових канікул

Дата: 28.12.2023 15:47

Розпочинаються зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам‘ятати про правила безпечної поведінки.

Правоохоронці наголошують:

- дотримуватись правил переходу вулиць і доріг;

- не брати в руки вибухонебезпечні предмети, а у випадку їх виявлення, необхідно повідомити дорослих:

- обережно користуватися побутовими електричними приладами: телевізором, праскою, холодильником;

- не кататися на санчатах, ковзанах та лижах біля водоймищ з тонкою кригою, а також біля проїжджої частини вулиці.

- не підходити до ліній електромереж, а якщо дріт обірваний, повідомити дорослих;

- не відходити далеко від будинку і не впускати в квартиру незнайомих людей у відсутності дорослих;

- не торкатися вологими руками металевих предметів на морозному повітрі;

- не використовувати відкритий вогонь (свічки, бенгальські вогні тощо) у приміщеннях біля новорічної ялинки - це може призвести до пожежі;

- будьте особливо уважними, проходячи біля будинків або високих дерев. Спершу необхідно впевнитися у відсутності загрози падіння льодових наростів. Якщо це можливо, тримайся на відстані від будинків та інших споруд обираючи найбільш безпечний маршрут руху.

Відділ комунікації поліції Сумської області