Спільно з представниками Роменського районного управління ГУ ДСНС в Сумській області та Роменського РВП ГУНП в Сумській області на базі Хмелівського ліцею-ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулися навчання команд реагування.

Дата: 28.12.2023 15:47

Відповідно до спільного наказу Міністерства внутрішніх справ та Міністерства освіти і науки України від 18.08.2023 року № 685/1013 «Про порядок дій працівників щодо раннього попередження учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти», листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 19.12.2023 року № 04-13/6265 «Про проведення навчання команд реагування закладів освіти», 26.12.2023 р. спільно з представниками Роменського районного управління ГУ ДСНС в Сумській області та Роменського РВП ГУНП в Сумській області на базі Хмелівського ліцею-ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулися навчання команд реагування.

У заході взяли участь головний інспектор відділу організації профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Роменського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Максим ПОПОВИЧ, поліцейський офіцер громади сектору превенції РРВП Артур ЗЕРНЮК, інспектор з ювенальної превенції сектору превенції РРВП Крістіна МЕЛЬНИК, спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівської сільської ради Ніна ГАВРИЛЕНКО. Під час навчання було обговорено алгоритм дій та проведено комплекс заходів щодо практичного відпрацювання його відповідно до Порядку раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу у разі нападу або ризику нападу на заклад освіти.

Головний інспектор відділу організації профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Роменського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Максим ПОПОВИЧ наголосив присутнім на необхідності дотримання правил евакуації в укриття під час сигналу «Повітряна тривога».

Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Ніна ГАВРИЛЕНКО