ДЕНИС ВАЩЕНКО: НОВИЙ ВОДОГІН У ХУСТЯНЦІ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ 280 АБОНЕНТІВ ЦЕНТРАЛІЗОВАНИМ ВОДОПОСТАЧАННЯМ

Дата: 04.01.2024 08:46

Фото без опису Фото без опису

03 січня голова Роменської районної державної адміністрації-начальник районної військової адміністрації Денис ВАЩЕНКО провів інспектування будівельних робіт водопровідних мереж в с. Хустянка

«Це важливий соціальний проєкт для Хмелівської громади, реалізація якого стала можливою завдяки залученню субвенції з державного бюджету», – зазначив очільник району.

На реалізацію проєкту «Будівництво водопровідних мереж в с. Хустянка Роменського району Сумської області» Хмелівській громаді було виділено субвенцію з державного бюджету в сумі 3 274,210 тис.грн. та з місцевого бюджету на умовах співфінансування – 1403,233 тис.грн.

18 жовтня 2023 року громадою заключено договір з ПП «САНТЕХКОН» на виконання робіт, будівельні роботи розпочалися 01.11.2023. Фактично за 2 місяці прокладено близько 7,5 км водопроводу із загальної протяжності 10 км та змонтовано 14 колодязів водопровідних.

Згідно актів виконаних робіт здійснено оплату платіжних доручень на суму 3 274 210,00 грн. – кошти державного бюджету та 1 134 064,94 грн. кошти місцевого бюджету.

Таким чином Хмелівською громадою забезпечено 100% використання бюджетних коштів.

Завершення будівельних робіт та введення в експлуатацію об’єкту планується весною 2024 року.