Дата: 16.01.2024 08:31

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

15.01.2024 року відбувся перший із серії тренінгів по проектному менеджменту з представниками відділів, комунальних підприємств Хмелівської громади, який провів експерт Агенції відновлення та розвитку Alexander Kunitsky.

Тренінг є частиною спільної роботи з оцінки потреб та планування відновлення і розвитку, яку Агенція проводить спільно з громадами, у партнерстві з KPMG Ukraine і UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

Метою тренінгу є підготовка спеціалістів до реалізації проєктів які будуть передбачені Планом відновлення та розвитку.

Спільно з експертом учасники тренінгу розглянули сучасні методики проєктного менеджменту й приділили час напрацюванню практичних навичок.

Працюємо далі. Все буде Україна!

Разом до Перемоги!