Відбулося вручення Дипломів та цінних подарунків учасникам конкурсу для дітей та молоді імені Йосипа Дудки "Собори душ".

Дата: 17.01.2024 15:43

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

#Тиждень_національно_патріотичного_виховання

#Що_бачили_ми_діти_війни

Під такою назвою відбулося вручення Дипломів та цінних подарунків учасникам конкурсу для дітей та молоді імені Йосипа Дудки "Собори душ". Так. Війна вплинула й на творчість юних поетів та письменників. Як сказала одна з учасниць: "Ця тема сьогодні актуальна". Любов до України, віра в ПЕРЕМОГУ - основні мотиви, які звучать в роботах учнів. 6 учасників конкурсу отримали Дипломи та цінні подарунки: Ткаченко Ігор (4 клас), Панасенко Яна (6 клас) - Дипломи за активну участь; Бондаренко Олег (6 клас) - ІІ місце (проза); Анцібор Владислава (10 клас) - ІІІ місце (проза); Байдова Анастасія (10 клас) - ІІ місце (поезія); Самойленко Каріна (11 клас) - ІІІ місце (поезія). Привітала переможців та учасників конкурсу Лобода Ольга Павлівна, член Національної спілки журналістів України.