Дата: 17.01.2024 07:51

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» упевнено крокує закладами освіти Хмелівської громади. Наразі триває І (шкільний ) етап.

Змагання з футзалу та волейболу відбулися у Хмелівському ліцеї-закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Жага перемоги, командний дух- це те, що загартовує й об’єднує школярів, виховує стійкість та волю, спонукає займатися спортом, розвиватися й досягати нових вершин.

Попереду на учнів чекають змагання з інших видів спорту- ще один привід стати спритнішими, витривалішими, сильнішими! Тож уперед! До нових перемог!