Хмелівська сільська рада

Сумська область, Роменський район

Оголошення про проведення конкурсу на придбання у комунальну власність Хмелівської сільської ради об’єктів нерухомого майна (житла) для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

Дата: 04.03.2024 15:37
Кількість переглядів: 73

Фото без опису

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                             

                                                                                              Протоколом засідання

                                                                                              Конкурсної комісії № 3

                                                                                              від 04.03.2024

        

Оголошення про проведення конкурсу на придбання у комунальну власність Хмелівської сільської ради об’єктів нерухомого майна (житла) для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

Конкурсна комісія з придбання у комунальну власність житла на вторинному ринку для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщених осіб, з метою формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області, повідомляє про проведення конкурсу щодо придбання житла (квартир) для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Заявки від продавців житлових приміщень приймаються протягом 10 робочих днів з дня опублікування оголошення на сайті Хмелівської сільської ради, а саме до 15березня 2024 року (включно)  за адресою: 42034, Сумська область, Роменський район,  с. Хмелів вул. Роменська, 58 з 8.00 до 17.15 понеділок-четвер, з 8.00 до 16.15 п’ятниця)

Розгляд конкурсних пропозицій буде проведено 19березня 2024 року о 14 годині.

Посадова особа замовника для зв’язку з учасниками:  тел.+380971269183

режим роботи: щодня, крімвихідних з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:15, перерва з 12:00 до 13:00

Основні вимоги до житлових приміщень (квартирбудинків):

 1. запропоноване житло повинно знаходитись в межах Хмелівської сільської територіальноїгромади;
 2. житло повинно бути придатним для проживання та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам;
 3. у житлі повинно бути опалення, газопостачання,енергопостачання та джерело водопостачання;
 4. бути без заборгованостей покомунальних послугах та інших платежах;
 5. бути вільним для реєстрації в ньому осіб.

Для участі в конкурсі подаються:

 1. Заява про участь в конкурсі – цінова пропозиція встановленого зразка (додається)  із зазначенням  прізвища, імені, по-батькові фізичної особи, її місця проживання, номера телефону, кількості кімнат, вартості 1 квадратного метра житла, загальної  та житлової  площ, загальної  вартості житла та загальної вартості земельної ділянки, на якій розташоване житло (окрім  квартир в багатоквартирнихбудинках);  
 2. Інші документи:
 1. Копіясвідоцтвапроправовласностінанерухомемайноабоіншихправовстановлюючихдокументів,напідставіякихпроводиться державна реєстрація права власності на нерухомемайно.
 2. Копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухомемайнопро реєстраціюправавласності. Отримати можна через кабінет громадянина на порталіdiia.gov.ua за допомогою електронного підпису, або звернувшись до центру надання адміністративних послуг незалежно від місця реєстрації.
 3. Копія технічного паспорта на житлове приміщення.
 4. Експертна оцінка нерухомого майна про вартість об’єкта нерухомості, або довідка прооціночну вартість нерухомого майна, отримана безкоштовно з Єдиної бази даних звітів про оцінку за посиланням (https://evaluation.spfu.gov.ua) Інструкція для отримання довідки - https://www.spfu.gov.ua/userfiles/files/dovidka.pdf
 5. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців і засвідчена в установленому порядку копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб).
 6. Копія паспорта фізичної особи (стосується учасників – фізичних осіб) та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили це відповідному органу державної податкової служби і мають відмітку в паспорті), в разі наявності пільг надаються копії документів, що підтверджують ці пільги (пенсійне посвідчення, довідка про інвалідність, посвідчення про присвоєння категорії тощо).
 7. Копія витягу з Державного земельного кадастру на земельну ділянку. Витяг надається державними кадастровими реєстраторами відповідних структурних підрозділів Держгеокадастру.
 8. Документ що підтверджує повноваження особи або представника Учасника конкурсу щодо підпису документів конкурсної пропозиції, повноваження від власника на відчуження майна від його імені.
 9. Інформація зДержавного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчудження об’єктів нерухомого майна. Отримати можначерез кабінет громадянина на порталі  diia.gov.ua за допомогою електронного підпису.
 10. Оригінал або нотаріально завірена копія довідки з обслуговуючого банку (банків) [реквізити, яких зазначені у відомостях про учасника конкурсу] про стан відкритого розрахункового рахунку для проведення розрахунків.
 11. Фотокартки житла – кожної кімнати окремо, допоміжних приміщень (за бажанням), наявність внутрішніх мереж (водопостачання, газопостачання, електропостачання).

Витрати Учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції, НЕ ВІДШКОДОВУЮТЬСЯ (в тому числі й у разі відміни конкурсу чи визнання конкурсу таким, що не відбувся).

      Подання та розкриття конкурсних пропозицій.

      Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

Оформлення конкурсних пропозицій.

КоженУчасник конкурсу має право подати лише одну конкурснупропозицію.

Конкурсна пропозиція та документи,які підтверджують відповідність пропозиції конкурсних торгів технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета конкурсу готуються Учасниками у одному примірнику і подаються у письмовій формі (запідписом фізичної особи, а для юридичних осіб - керівника або уповноваженої особи учасника), та повинні бути скріплені печаткою (для юридичних осіб) або підписом в запечатаному конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція на придбанняу комунальну власністьХмелівськоїсільської ради житла для ВПО».

На конверті, крім позначки «Конкурсна пропозиція» повинно бутизазначено:

 • повненайменуванняіадресаЗамовника;
 • повне найменування учасника конкурсу, його адреса (поштова абоюридична),номериконтактнихтелефонів,факсу, е-mail (занаявності);
 • маркування:«Невідкриватидо19березня 2024 року  до 14 год.»(дата та час розкриття конкурсних пропозицій згідно даних оголошення про проведення конкурсу).

Кожна конкурсна пропозиція подаєтьсяУчасникому відділ організаційно-кадрової роботи, правового забезпечення та архівної роботи сільської ради. Датою подання конкурсної пропозиції вважається дата реєстрації вхідної кореспонденції.

У разі, якщо Учасником у своїй пропозиції зроблено будь-які окремі записи або правки,вони засвідчуються підписом керівника або уповноваженої посадової особи учасника та печаткою або підписомфізичноїособи.

Ціна конкурсної пропозиції:

Ціна конкурсної пропозиції Учасника означає суму, за яку Учасник передбачає виконати замовлення щодо продажу будинку з господарськими будівлями та спорудами (квартири) та земельної ділянкидля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), на якій розташований будинок (окрім квартир у багатоквартирних будинках).

Вартість конкурсної пропозиції об’єктів нерухомого майна (житла) визначається із розрахунку вартості  за 1 м² житла помноженої на кількість квадратних метрів загальної площі приміщення з урахуванням  витрат по оформленню договору купівлі-продажу, витрат, пов’язаних з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу, та сплатою передбачених законодавством податків із борів (обов’язкових платежів)

Ціна пропозиції залишається незмінною до повного виконання сторонами зобов’язань за договором та встановлюється в національній валюті.

 ЗРАЗОК ЗАЯВИ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь