В ОВА запевнили, що бійці ЗСУ готові дати відсіч росіянам.

Дата: 20.03.2024 12:32

В ОВА запевнили, що бійці ЗСУ готові дати відсіч росіянам.

У Сумській обласній військовій адміністрації закликали жителів не вірити у фейки щодо можливого наступу російських військ та не піддаватися панічним настроям. Про це повідомляє Сумська ОВА в Telegram.

В ОВА запевнили, Сили оборони готові до будь-яких викликів і якщо буде потрібно дадуть гідну відсіч ворогу.

Мешканців також закликали довіряти лише офіційним джерелам інформації та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

“Разом з тим, ще раз закликаємо жителів прикордонних населених пунктів потурбуватися про свою безпеку і евакуюватися. Зв’язуйтеся з головами громад та старостами на місцях. Виїжджайте в безпечні місця, подбайте про себе та своїх рідних”, – написали в Сумській ОВА.

Раніше повідомлялося, що російські війська протягом неділі, 17 березня, здійснили 60 обстрілів прикордонних територій Сумської області. Найбільше ударів зазнала Великописарівська громада. Внаслідок авіаційного удару ФАБ по селищу Велика Писарівка пошкоджено багато будівель, є загиблий та поранений.