БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ФРІДА" разом з лікарями-спеціалістами вестимуть прийом громадян в Гаївський Фп, Хустянський ФАП, Басівський ФАП.

Дата: 04.04.2024 10:16

Шановні жителі Хмелівської громади!

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ФРІДА" продовжує огляд жителів Хмелівської громади, фонд здійснює активну волонтерську діяльність, основною метою якої є благодійна допомога, забезпечення необхідними лікарськими засобами, медичними виробами та медичним обладнанням цивільного населення, осіб, які постраждали чи можуть постраждати від збройної агресії іноземної держави, закладів охорони здоров’я на території України для забезпечення якісної та своєчасної медичної допомоги цивільному населенню, безпосередню організацію надання медичної та психологічної допомоги особам, які постраждали чи можуть постраждати від збройної агресії іноземної держави, сприянню та організації евакуації хворих, доставки ліків у заклади охорони здоров’я.

Спеціалісти: ендокринолог та кардіолог планують вести прийом в нижчеперерахованих локаціях:

Гаївський ФП - 08.04.2024

Хустянський ФАП – 10.04.2024

Басівський ФАП – 11. 04 2024

Додатково до консультацій лікарів, спеціалістами буде забезпечено: видача лікарських засобів, проведення ЕКГ, спірометрії, визначення рівня глюкози.

За довідками та попеднім записом  звертатись до медичних працівників вище вказаних ФАП, ФП.

Працюємо разом заради Перемоги України та здоров'я наших людей!