Хмелівську громаду відвідали представники з моніторингової місії ПРООН

Дата: 29.04.2024 17:13

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису

Сьогодні Хмелівська громада на чолі з сільським головою Петром Панченко гостинно зустрічала представників з моніторингової місії ПРООН • Олену Урсу, керівника групи проектів демократичного урядування,

• Кім Маттіс, спеціаліста із залучення молоді та соціальної згуртованості,

• Валентину Аксьонову, аналітика з питань комунікацій.

На заході обговорили підтримку, яку ПРООН надає громаді, спрямовану на посилення та прискорення процесу відновлення та розвитку, а саме: підготовку документу планування, антикорупційні заходи, розвиток потенціалу працівників громади, спільні візити до інших місцевих громад.

Також обговорили питання щодо ключових досягнень пілотного проєкту та їх вплив на громаду, заслухали виклики, які зустрічались під час реалізації проєкту, промоніторили, що можна покращити при реалізації подібних пілотних проектів. Заслухали представників громади, які активно брали участь у розробці документів планування.

Учасники заходу вшанували пам'ять Загиблих Героїв громади хвилиною мовчання та поклали квіти до Алеї пам'яті Захисників.

Працюємо далі.

Все буде Україна!