SCHOOLTOGO ЗАПРОШУЄ ШКОЛЯРІВ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЛІТНЬОЇ ОНЛАЙН-ШКОЛИ

Дата: 03.05.2024 14:50

SchoolToGo запрошує учнів 1–10 класів долучитися до літньої школи 2024 року в онлайн-форматі. Заняття дають унікальну можливість за два місяці здобути необхідні знання та навички для продовження шкільної освіти в наступному навчальному році

Збагатитися новими знаннями, «наздогнати» свій клас у легкій та інтерактивній формі: літня школа SchoolToGo поєднає найкращі практики навчання, акцентуючи увагу на знаннях, які учні зможуть використовувати для власного розвитку.

Навчальний план передбачає:

• з понеділка до середи — заняття з надолуження освітніх втрат, повторення та закріплення програмного матеріалу;
  • у четвер та п'ятницю — інтерактивні й інтегровані заняття, факультативи, проєктну та групову роботу для розвитку творчого потенціалу, критичного та логічного мислення.

Безплатно для:

• дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • дітей військовослужбовців;
  • дітей з інвалідністю;
  • дітей із багатодітних сімей.

Коли: з 17 червня до 16 серпня 2024 року.

Формат: онлайн, понеділок–п’ятниця, з 10:00 до 14:40 за київським часом.

Детальніше — на сайті школи, за зверненням на пошту info@schooltogo.online або в телеграм-каналі.

Довідково: SchoolToGo — освітній проєкт, створений українськими та словацькими волонтерами за підтримки компанії «Soficreo». Мета SchoolToGo: кожна українська дитина з допомогою онлайн-платформи знову потрапить до класу з українськомовними вчителями та однокласниками та не почуватиметься самотньою.

За матеріалами: https://mon.gov.ua/ua/news/schooltogo-zaproshuye-shkolyariv-doluchitisya-do-litnoyi-onlajn-shkoli