ПРО ОБМЕЖЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Дата: 13.05.2024 15:28

Об’єкти енергетичної інфраструктури України вже довгий час перебувають під цілеспрямованими атаками ворога. Внаслідок завданих ударів значна частина генеруючи установок, що забезпечують виробництво електроенергії, виведена з ладу. В таких умовах енергосистема не може функціювати стабільно, як це було до війни.

📌За останні тижні, у зв’язку з пошкодженням енергетичної системи країни, вимушено введено тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії у більшості регіонів України, у тому числі у Сумській області.

📌Саме тому, МИ – СПОЖИВАЧІ, повинні допомагати енергетикам раціонально використовувати електроенергію, аби полегшити балансування енергосистеми і дати спеціалістам час на її відновлення у разі нових пошкоджень.

📌Новослобідська сільська рада закликає мешканців нашої громади, щоб не допустити масових і тривалих відключень електроенергії для житлового сектору, а також уникнути обмежень електропостачання для критично важливих об’єктів соціальної інфраструктури нашої громади, усі споживачі і населення, і бізнес, мають свідомо підійти до використання електроенергії.

📌 Насамперед просимо вжити заходів щодо обмеження використання у побуті енергоємних побутових приладів: електрочайників, електрообігрівачів, електроплит, бойлерів тощо.

ПОТРЕБА В ЕКОНОМІЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ МАЄ СТАТИ ЗВИЧКОЮ ДЛЯ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ, ДОПОКИ ТРИВАЄ ВІЙНА.

🔦Також, будь ласка, подбайте про заряджені телефони, павербанки, запас води та їжі, що не потребує приготування, ліхтарики і батарейки до них, аптечку з необхідними на цей період часу ліками.

🇺🇦 Дякуємо вам розуміння і готовність спільно протистояти ворогові й на енергетичному фронті!