!!! УВАГА !!! - Про обмеження використання електропостачання

Дата: 14.05.2024 11:16

Протягом двох тижнів українська енергосистема піддалася масштабним ракетним обстрілам з боку росіян.

У зв’язку з пошкодженням енергетичної системи країни вимушено введено тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії у більшості регіонів України, у тому числі у Сумській області.

Саме тому споживачі повинні допомагати енергетикам раціонально використовувати електроенергію, аби полегшити балансування енергосистеми і дати спеціалістам час на її відновлення у разі нових пошкоджень.

Ураховуючи вищевикладене, з метою зменшення навантаження на енергосистему, в черговий раз, наголошуємо мешканцям щодо обмеження використання - енергоємних побутових приладів (електрочайників, електрообігрівачів, електроплит, бойлерів тощо), освітлення місць загального користування у багатоквартирних будинках; керівникам підприємств, установ та організацій - внутрішнього освітлення приміщень, зовнішніх світлових приладів, ілюмінації закладів та підприємств (рекламні вивіски, освітлення вітрин, прилавків, стендів тощо)