Про скликання сорок першої сесії сільської ради восьмого скликання

Дата: 29.05.2024 15:05

Відбудеться засідання сорок першої сесії Хмелівської сільської ради восьмого скликання 04 червня 2024 року о 14 годині в приміщенні Хмелівської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Хмелівської сільської територіальної громади за І квартал 2024 року.

2. Про затвердження звіту про виконання Програм Хмелівської сільської територіальної громади за І квартал 2024 року

3. Звіт директора комунального підприємства «ХМЕЛІВ-АГРО» Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області про роботу та результати діяльності підприємства за 2023 рік

4. Звіт директора комунального підприємства «Архітектурно - планувальне підприємство» Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області за І квартал 2024 року

5. Про внесення змін до видів економічної діяльності (КВЕД) Комунального підприємства «Архітектурно-планувальне підприємство» Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області