Сьогодні, 29 травня, у Дібрівському ліцеї ЗЗСО І – ІІІ ст. відбувся благодійний ярмарок

Дата: 29.05.2024 16:19

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 29 травня, у Дібрівському ліцеї ЗЗСО І – ІІІ ст. учні разом із вчителями, трудовим колективом, батьками організували благодійний ярмарок. На продажі смаколиків їм вдалося зібрати 22 264 грн., які передадуть на потреби Збройних сил України.

«Щоб наблизити перемогу, варто не лише мріяти про неї, але й працювати на її благо: допомагати ЗСУ, усвідомлювати, що ми – унікальна нація зі своїми звичаями, культурою та корінням, не втрачати віру навіть у найскрутніші моменти та підтримувати одне одного, адже наша сила – у нашій єдності» - говорить сільський голова Петро Панченко, який разом із працівниками сільської ради завітав на ярмарок.

На цьому шкільна родина Хмелівської громади зупинятися не збирається. Днями подібна ярмарка буде проведена і в Смілівському ліцеї  ЗЗСО І – ІІІ ст. А всі виручені кошти будуть використані на потреби військових.

Разом до ПЕРЕМОГИ !