МОМ запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі

Дата: 29.05.2024 16:24

Інформуємо, що Міжнародна організація з міграції (МОМ) запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.

Ініціатива спрямована на підтримку економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги. Підтримка мікро та малого бізнесу фінансується у рамках наступних проєктів: «Життєздатність+: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW. «Стійкі та інклюзивні громади в Україні», що фінансується Урядом Японії. «Відродження громад: забезпечення сприятливого економічного та сільськогосподарського середовища в Сумській області», що фінансується Фондом відновлення України.

Учасники матимуть можливість залучити грантове фінансування у розмірі:

мікропідприємства — до 7 000 доларів США;

малі підприємства — до 20 000 доларів США.

Гранти підприємства можуть витратити упродовж 4 місяців на: придбання спеціалізованого обладнання, інструментів, необхідних для виробництва/переробки та іншої діяльності компанії; оренду приміщення (до 3 місяців); ремонт і облаштування приміщень (в тому числі придбання меблів, стелажів); закупівля сировини для виробничого процесу (до 50% від суми гранту).

Участь у грантовій програмі можуть взяти мікро- та малі підприємства, які:

зареєстровані в Україні та належать громадянам України;

зареєстровані не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки;

розташовані у Сумській, Київській (окрім м. Київ), Чернігівській, Дніпропетровській, Миколаївській, Львівській та Чернівецькій областях;

готові створити нові робочі місця:

мікропідприємства — не менше 1 місця, малі підприємства — не менше 3 місць;

не брали участі у попередніх грантових програмах підтримки від МОМ.

Пріоритет надаватиметься підприємствам: постраждалим від війни/пошкодженим/зруйнованим/переміщеним; які очолюють жінки/молодь; діяльність яких сприяє підтримці вразливих верств населення; розташованим у сільській місцевості. Для участі в конкурсу потрібно заповнити аплікаційну форму до 18:00 23 червня 2024 року. Ознайомитись з деталями грантової програми можна за посиланням