УРЯД ПРОДОВЖИВ ТЕРМІНИ ЧИННОГО БРОНЮВАННЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ'ЯЗАНИХ НА ТРИ МІСЯЦІ

Дата: 07.06.2024 14:31

На засіданні Кабінету Міністрів України 4 червня внесені зміни до постанови Уряду від 7 травня 2024 року №516 «Про продовження строків дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації».

Так, передбачено продовження строків дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих військовозобовʼязаним відповідними рішеннями Міністерства економіки згідно із постановою КМУ від 27.01.2023 №76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобовʼязаних на період мобілізації на воєнний час», які не закінчилися на день прийняття постанови Кабінету Міністрів України 07.05.2024 №516, автоматично на три місяці, нових наказів щодо відповідних відстрочок Мінекономіки не видаватиме.

За інформацією Міністерства економіки України