Привітання сільського голови з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 07:29

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ХМЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Вітаю Вас із визначним національним святом-Днем Конституції України! Вона має унікальне історичне коріння, адже у той час, коли в Європі основним державним устроєм була абсолютна монархія, українці вже мали свій Основний Закон - Конституцію Пилипа Орлика.

28 років тому Конституція увійшла в наше життя як головний гарант державності і демократії,незалежності і соборності України. Для нас, українців, Конституція - це про права і свободи, це про гідність,цінності, кістяк нації, стійкість та нескореність.

Та демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні зараз особливо важко-ствердивши соборність та незалежність майже три десятки років тому, сьогодні українці змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій війні з російським агресором.

Із нагоди урочистого для нашої держави свята бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках захищають нас, воюють за майбутнє України!

Маємо набратися терпіння і віри та зробити все від нас залежне, щоб прийдешні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

З Днем Конституції, дорогі земляки!