До уваги активних мешканців нашого краю! Запрошуємо вас на форум «Партнерство заради відновлення Хмелівської громади», який відбудеться 7 липня.

Дата: 02.07.2024 14:38

💡На форумі ми обговоримо напрацьований проєкт Плану відновлення та розвитку громади. Учасники заходу зможуть висловити свою думку щодо важливих напрямків розвитку, запропонувати власні ідеї та налагодити взаємодію для їх реалізації з представниками органів місцевого самоврядування, громадських організацій, бізнесу та іншими активними мешканцями Хмелівської ТГ.

📌Теми Форуму:

🔰План відновлення та розвитку – головні виклики та перспективи;
🔰Співпраця місцевої влади та громадськості – найбільш ефективні інструменти налагодження діалогу;
🔰Залучення громадськості до процесів відновлення.

💼 В рамках заходу запланована сесія, під час якої у вас буде можливість спільно з іншими мешканцями громади запропонувати власний проєкт до Плану відновлення та розвитку.

🎤Спікери Форуму: керівники й представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій та місцевого бізнесу, лідери громадської думки громади.

📧 Детальну інформацію, програму і місце проведення заходу з міркувань безпеки буде надіслано лише зареєстрованим учасникам.

📝 Реєстрація для участі у заході:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdM22N_7M-qA6A87R4rodX3-I02YZipLeD_Ejn4Pcf8i7s-Mw/viewform?usp=sf_link

ℹ️ Форум організовано в рамках проєкту «Забезпечення участі громадян у процесі відновлення», що впроваджується ГО «Агенція відновлення та розвитку» за підтримки проєкту UNDP в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та фінансування Міністерства закордонних справ Данії.