Привітання сільського голови з Днем Української Державності!

Дата: 15.07.2024 08:02

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ХМЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Сьогодні ми з Вами відзначаємо День української державності, День хрещення Київської Русі –України.

Саме з хрещенням Русі на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи.

День української державності - це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі. Будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити.

Україна й сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне майбутнє.

Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини.

Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об’єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки.

Нехай День української державності зітре кордони та об'єднає українців у всьому світі, а мудрість та сила дасть нам натхнення. Бажаю зміцнення української ідентичності заради процвітання України, заради щасливого життя у своїй, вільній країні!

Велика подяка нашим Збройним Силам, які в неймовірно складних умовах боронять нашу державу, захищають нас з Вами. СЛАВА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ ! СЛАВА УКРАЇНІ!

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ !