Дата: 18.07.2024 09:51

Українці почали масово отримувати смс-повідомлення нібито від поліції зі вказівкою перейти за посиланням та оновити дані. Однак це нова шахрайська схема. Про це розповідає Міністерство внутрішніх справ.

Українцям приходять повідомлення у месенджері нібито від представників поліції. У повідомленнях просять підтвердити свої дані, перейшовши за посиланням. Однак через ці маніпуляції можна втратити гроші, адже це чергова шахрайська схема.

"Посилання, які вказують зловмисники у повідомленні можуть вести на фішингові вебсайти або на ресурси, які містять шкідливе програмне забезпечення. Ціль шахраїв - отримати доступ до вашої конфіденційної інформації, банківських рахунків, виманити гроші", - сказано у повідомленні.

Як вберегти себе?

не переходьте за сумнівними посиланнями;

не пересилайте гроші;

негайно блокуйте відправника подібних повідомлень.

Якщо ви надіслали кошти шахраям, звертайтеся до поліції.